KOER KR.259 1/2″ je zahradní kulový kohout navržený pro venkovní instalace, kde je potřeba jednoduché a spolehlivé ovládání přívodu vody. Používá se na zahradách, dvorech, v technických místnostech nebo hospodářských objektech pro odběr užitkové nebo pitné vody.
Tělo kohoutu je vyrobeno z kvalitní poniklované mosazi CW617N, která je odolná vůči vlhkosti, korozi a běžnému mechanickému namáhání. Tento materiál je standardem v oblasti sanitární techniky a zajišťuje dlouhou životnost výrobku. Kohout je dimenzován na pracovní tlak do 20 bar s maximálním tlakem 40 bar a pracovní teplotu média 0 až +75 °C.
Závitové připojení G 1/2″ odpovídá běžným zahradním rozvodům. Kulový mechanismus umožňuje rychlé otevření a spolehlivé uzavření průtoku vody.
Záhradní kohout s adaptorem pro rýchlé připojení, KR.259 1/2″
Zahradní kohout KOER KR.259 1/2″ je kulový uzavírací kohout určený pro venkovní rozvody vody a připojení hadice. Tělo z poniklované mosazi CW617N zajišťuje vysokou odolnost proti korozi a dlouhou životnost. Kohout je vhodný pro běžné zahradní použití a spolehlivý odběr vody.
Product Description
Další informace
| Hmotnost | 0, 209 kg |
|---|---|
| Balení | 0, 021 kg |
| Značka | KOER |
| Materiál | Mosaz CW617N |
| Rozměr A | 106 mm |
| Rozměr B | 0 mm, 100 |
| Rozměr C | 5 mm, 57 |
| Průměr | 3/4 |
| Provozní tlak | do 12 bar |
| Druh závitu | Vnější |



