Radiátorový ventil slouží k montážnímu nastavení vypočteného průtoku otopného média přes topná tělesa vodních otopných systémů. Ventil zároveň umožňuje odpojení topného zařízení od rozvodné sítě. Lze jej použít na potrubních vedeních určených pro pitnou a užitkovou vodu, pro rozvody teplé vody i na technologických potrubích s kapalinami neagresivními vůči materiálu ventilu. Díky přítomnému polusgonu je ventil snadno demontovatelný bez nutnosti rozebírání potrubí. Mosazná záslepka chrání ventil před neautorizovaným zásahem do montážního nastavení.
Ventil radiátorový, rohový, KR.902 1/2″×1/2″
Radiátorový ventil slouží k montážnímu nastavení vypočteného průtoku otopného média přes topná tělesa vodních otopných systémů. Ventil zároveň umožňuje odpojení topného zařízení od rozvodné sítě.
Product Description
Další informace
| Hmotnost | 0, 161 kg |
|---|---|
| Balení | 0, 016 kg |
| Značka | KOER |
| Materiál | Mosaz CW617N |
| Rozměr A | 5 mm, 50 |
| Rozměr B | 46, 5 mm |
| Rozměr G | 1/2 |
| Minimální vnější telpota | 5 °C |
| Maximální vnější telpota | 55 °C |
| Provozní tlak | do 10 |
| Maximální tlak | 15 bar |



