Balanční radiátorový ventil je určen k montážnímu nastavení výpočtového průtoku otopného média skrz topná tělesa vodních otopných systémů. Ventil rovněž umožňuje odpojení topného tělesa od systému. Je vhodný pro použití na potrubích určených pro pitnou i užitkovou vodu, pro rozvody teplé vody a pro technologická potrubí dopravující kapaliny neagresivní vůči materiálu ventilu. Převlečná matice zajišťuje snadnou montáž a demontáž bez nutnosti rozebírání potrubí. Mosazná záslepka chrání ventil před neautorizovaným zásahem do montážního nastavení.
Ventil radiátorový, přímý, s ochranou proti úniku vody, KR.904 1/2″×1/2″
Balanční radiátorový ventil je určen k montážnímu nastavení výpočtového průtoku otopného média skrz topná tělesa vodních otopných systémů.
Product Description
Další informace
| Hmotnost | 0, 17 kg |
|---|---|
| Balení | 0, 013 kg |
| Značka | KOER |
| Materiál | Mosaz CW617N |
| Rozměr A | 5 mm, 71 |
| Rozměr B | 30, 5 mm |
| Rozměr G | 1/2 |
| Minimální vnější telpota | 5 °C |
| Maximální vnější telpota | 55 °C |
| Provozní tlak | do 10 |
| Maximální tlak | 15 bar |



