Regulační ventil slouží k plynulému ručnímu řízení průtoku otopného média ve vodních otopných systémech. Je vhodný pro instalaci na potrubí systémů pitné a užitkové vody, rozvody teplé vody, a na technologická vedení dopravující kapaliny neagresivní vůči materiálu ventilu. Převlečná matice umožňuje jeho montáž a demontáž bez nutnosti rozebrání potrubí. Primárním účelem ventilu je regulace průtoku otopného média směrem k topným tělesům.
Ventil radiátorový, přímý, KR.903 1/2″×1/2″
Regulační ventil slouží k plynulému ručnímu řízení průtoku otopného média ve vodních otopných systémech.
Product Description
Další informace
| Hmotnost | 0, 205 kg |
|---|---|
| Balení | 0, 017 kg |
| Značka | KOER |
| Materiál | Mosaz CW617N |
| Rozměr A | 72 mm |
| Rozměr B | 54 mm |
| Rozměr G | 1/2 |
| Minimální vnější telpota | 5 °C |
| Maximální vnější telpota | 55 °C |
| Provozní tlak | do 10 |
| Maximální tlak | 15 bar |



