Product Description
Další informace
| Značka | Mixxus |
|---|---|
| Materiál | Mosaz |
| Barva | Chrom |
| Minimální tlak | 0, 5 bar |
| Maximální tlak | 10 bar |
| Minimální teplota vody | 5 °C |
| Maximální teplota vody | 90 °C |
| Pracovní tlak | 1-5 bar |
| Ovládání | Jendopákové |
| Obsah balení | flexi připojovací hadičky z nerezové oceli, gumové těsnící podložky, hygienická sprška 12cm, montážní prvek, Perlátor Neoperl |
| Výška baterie | 155 mm |
| Délka ramene | 150 mm |



