Product Description
Další informace
| Značka | Mixxus |
|---|---|
| Materiál | Nerezová ocel |
| Barva | Nerez |
| Minimální tlak | 0, 5 bar |
| Maximální tlak | 10 bar |
| Minimální teplota vody | 5 °C |
| Maximální teplota vody | 90 °C |
| Pracovní tlak | 1-5 bar |
| Ovládání | Jendopákové |
| Obsah balení | Flexibilní připojovací hadičky s zesílenou maticí, jednofunkční sprchová hlavice a držák sprchy, sprchová hadice o délce 150 cm |
| Výška baterie | 170 mm |
| Délka ramene | 95 mm |



