Vysoká baterie MIXXUS ALEX 001 HIGH (NUT) představuje stylové a funkční řešení, které vnese do vaší koupelny maximální pohodlí i estetiku. Je navržena speciálně pro umyvadlové misky a dokonale ladí s moderními interiéry.
Product Description
Další informace
| Hmotnost | 1, 935 kg |
|---|---|
| Balení | 0, 2 kg |
| Značka | Mixxus |
| Materiál | Mosaz |
| Barva | Chromová |
| Minimální tlak | 0, 5 bar |
| Maximální tlak | 10 bar |
| Minimální teplota vody | 5 °C |
| Maximální teplota vody | 90 °C |
| Pracovní tlak | 1-5 bar |
| Ovládání | Jendopákové |
| Obsah balení | flexi připojovací hadičky z nerezové oceli, gumové těsnící podložky, montážní matice, Perlátor Neoperl |
| Výška baterie | 290 mm |
| Délka ramene | 170 mm |



