Umyvadlová baterie MIXXUS KUB-001-HIGH BLACK je ideální volbou pro milovníky moderního stylu a vysoké kvality. Vyrobena z nerezové oceli SUS304, která je známá svou výjimečnou odolností vůči korozi, teplu i opotřebení, zaručuje dlouhou životnost a bezproblémové každodenní používání.
Product Description
Další informace
| Hmotnost | 1, 34 kg |
|---|---|
| Balení | 0, 05 kg |
| Značka | Mixxus |
| Materiál | Nerezová ocel SUS304 |
| Barva | Matná černá |
| Minimální tlak | 0, 5 bar |
| Maximální tlak | 10 bar |
| Minimální teplota vody | 5 °C |
| Maximální teplota vody | 90 °C |
| Pracovní tlak | 1-5 bar |
| Ovládání | Jendopákové |
| Obsah balení | aérator, montážní matice, Připojovací hadice |
| Výška baterie | 285 mm |
| Délka ramene | 120 mm |



