Product Description
Další informace
| Hmotnost | 2 kg |
|---|---|
| Značka | Mixxus |
| Materiál | Mosaz |
| Minimální tlak | 0, 5 bar |
| Maximální tlak | 10 bar |
| Minimální teplota vody | 5 °C |
| Pracovní tlak | 1-5 bar |
| Ovládání | Jednopákové |
| Obsah balení | držák na sprchovou hlavici, excentrické přípojky, Hadice 150 cm, hlavová sprcha, krycí rozetky, návod a záruční list, ruční sprchová hlavice na 5 režimu, těsnění |



