Kulový kohout je určeny k použití jako uzavírací armatura v potrubních systémech studené a teplé vody, včetně pitné, v systémech ústředního vytápění, rozvodech stlačeného vzduchu, transportu tekutých uhlovodíků i technických kapalin, které nejsou agresivní vůči materiálu kohoutu. Kohouty nejsou určeny k regulaci průtoku, proto se jejich použití jako regulační armatury nepřipouští. Díky integrovanému šroubení je možné kohout snadno namontovat nebo demontovat bez nutnosti rozebírat potrubí
Kulový kohout se šroubením, rohový, motýl, červený, KR.228 1/2″FM
Kulový kohout je určeny k použití jako uzavírací armatura v potrubních systémech studené a teplé vody, včetně pitné, v systémech ústředního vytápění, rozvodech stlačeného vzduchu, transportu tekutých uhlovodíků i technických kapalin, které nejsou agresivní vůči materiálu kohoutu.
Product Description
Další informace
| Hmotnost | 0, 217 kg |
|---|---|
| Balení | 0, 018 kg |
| Značka | KOER |
| Materiál | Poniklovaná mosaz CW617N |
| Rozměr A | 74 mm |
| Rozměr B | 0 mm, 68 |
| Rozměr C | 0 mm, 53 |
| Průměr | 1/2 |
| Provozní tlak | do 20 bar |
| Maximální tlak | 40 bar |
| Druh závitu | Vnitřní |



