Kulové kohouty KR.227 1/2″FM se používají jako uzavírací prvky v potrubních systémech pro pitnou a užitkovou vodu, teplou vodu, vytápění, stlačený vzduch i technologická média, která nejsou agresivní vůči materiálu kohoutu. Napůl šroubení umožňuje snadnou montáž a demontáž kohoutu bez nutnosti rozebírat potrubí.
Kulový kohout se šroubením, přímý, motýl, červený, KR.227 1/2″FM
Kulové kohouty KR.227 1/2″FM se používají jako uzavírací prvky v potrubních systémech pro pitnou a užitkovou vodu, teplou vodu, vytápění, stlačený vzduch i technologická média, která nejsou agresivní vůči materiálu kohoutu.
Product Description
Další informace
| Hmotnost | 0, 21175 kg |
|---|---|
| Balení | 0, 013 kg |
| Značka | KOER |
| Materiál | Poniklovaná mosaz CW617N |
| Rozměr A | 76 mm |
| Rozměr B | 0 mm, 42 |
| Rozměr C | 0 mm, 53 |
| Průměr | 1/2 |
| Provozní tlak | do 20 bar |
| Maximální tlak | 40 bar |
| Druh závitu | Vnitřní |



