Kulový kohout je určeny k použití jako uzavírací armatura v potrubních systémech studené a teplé vody, včetně pitné, v systémech ústředního vytápění, rozvodech stlačeného vzduchu, transportu tekutých uhlovodíků i technických kapalin, které nejsou agresivní vůči materiálu kohoutu. Kohouty nejsou určeny k regulaci průtoku, proto se jejich použití jako regulační armatury nepřipouští.
Kulový kohout motýl, rohový, červený, KR.208 1/2″FM
Kulový kohout je určeny k použití jako uzavírací armatura v potrubních systémech studené a teplé vody, včetně pitné, v systémech ústředního vytápění, rozvodech stlačeného vzduchu, transportu tekutých uhlovodíků i technických kapalin, které nejsou agresivní vůči materiálu kohoutu.
Product Description
Další informace
| Hmotnost | 0, 155 kg |
|---|---|
| Balení | 0, 013 kg |
| Značka | KOER |
| Materiál | Poniklovaná mosaz CW617N |
| Rozměr A | 45 mm |
| Rozměr B | 0 mm, 70 |
| Rozměr C | 0 mm, 53 |
| Průměr | 1/2 |
| Provozní tlak | do 20 bar |
| Maximální tlak | 40 bar |
| Druh závitu | Vnitřní-vnější |



