Zrcadlo Mixxus WARM MR12-80х60-REVERSE v reverzním provedení je elegantním a praktickým doplňkem pro moderní koupelny. Nabízí čelní LED podsvícení s dotykovým ovládáním LED Touch, možnost regulace jasu pomocí integrovaného dimmeru, a antizamlžovací funkci díky vestavěnému vyhřívání. Vyrobeno z bezolovnatého 5mm skla se stříbrnou amalgámou, zrcadlo zajišťuje čistý odraz a dlouhou životnost. S rozměry 800 × 600 mm, ocelovým rámem a možností vertikálního i horizontálního uchycení se hodí do jakéhokoliv interiéru.
Product Description
Další informace
| Hmotnost | 6 kg |
|---|---|
| Hmotnost | 6, 48 kg |
| Balení | 0, 4 kg |
| Značka | Mixxus |
| Ovládání podsvícení | Dotýkové s LED Touch |
| Rozměry | 800×600 |
| Vyhřívání zrcadla (Anti-fog) | Ano |
| Tloušťka skla | 5 mm |
| Hodiny | Ne |
| Napájení | 110/220 V |
| Nastavitelná intenzita | Ano |


