Kulové kohouty se používají jako uzavírací armatura na potrubních systémech určených pro pitnou a užitkovou vodu, teplou vodu, vytápění, stlačený vzduch, kapalné uhlovodíky, jakož i pro technologické potrubí, které dopravuje kapaliny neagresivní vůči materiálům kohoutů. Převlečná matice umožňuje montáž a demontáž kohoutů bez nutnosti rozebírat potrubí. Použití kulových kohoutů jako regulační armatury není dovoleno. Díky vestavěnému ručnímu odvzdušňovači a drenážnímu nástavci je možné kohout instalovat přímo na svislé stoupačky – bez nutnosti použití samostatného tvarového dílu.
Kohout kulový s odvodněním a odvzdušňovačem, pákový, červený, KR.260 1/2″FF
Kulový kohout je určeny k použití jako uzavírací armatura v potrubních systémech studené a teplé vody, včetně pitné, v systémech ústředního vytápění, rozvodech stlačeného vzduchu, transportu tekutých uhlovodíků i technických kapalin, které nejsou agresivní vůči materiálu kohoutu.
Product Description
Další informace
| Hmotnost | 0, 247 kg |
|---|---|
| Balení | 0, 025 kg |
| Značka | KOER |
| Materiál | Poniklovaná mosaz CW617N |
| Rozměr A | 55 mm |
| Rozměr B | 43, 5 mm |
| Rozměr C | 0 mm, 91 |
| Průměr | 1/2 |
| Provozní tlak | do 20 bar |
| Maximální tlak | 40 bar |
| Druh závitu | Vnitřní-vnitřní |



