Jednopáková dřezová baterie Mixxus GERMES 005 se montuje na stěnu pomocí excentrických přípojek, které jsou součástí balení spolu s gumovými těsněními, aeratorem a dekorativními krytkami. Díky pevné mosazi a chromovému povrchu je odolná proti korozi a snadno se čistí, zatímco moderní vzhled v ocelové barvě podtrhne styl vaší kuchyně.
Product Description
Další informace
| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Hmotnost | 1, 364 kg |
| Balení | 0, 2 kg |
| Značka | Mixxus |
| Materiál | Mosaz |
| Barva | Chromová |
| Minimální tlak | 0, 5 bar |
| Maximální tlak | 10 bar |
| Minimální teplota vody | 5 °C |
| Maximální teplota vody | 90 °C |
| Pracovní tlak | 1-5 bar |
| Ovládání | Jendopákové |
| Obsah balení | excentrické přípojky, krycí rozetky, Perlátor Neoperl, těsnění |
| Délka ramene | 250 mm |



