Jednopákový otočná dřezová baterie Mixxus KUBUS 017 spojuje minimalistický moderní design s vynikající odolností. Tělo je vyrobeno z kvalitní mosazi a potaženo trojvrstvým matným černým lakem, který dlouhodobě odolává korozi a usnadňuje údržbu. Keramická Sedal kartuše o průměru 35 mm zajišťuje plynulé a přesné ovládání teploty i průtoku vody. Matný černý odstín a čisté linie ladí s moderním interiérem kuchyně. Otáčivé raménko o 180 mm umožňuje snadný přístup ke všem koutům dřezu a poskytuje dostatek prostoru pro mytí nádobí. Jednoruční ovládání zjednodušuje manipulaci a přesné nastavení vody jednou rukou.
Product Description
Další informace
| Hmotnost | 1, 606 kg |
|---|---|
| Balení | 0, 2 kg |
| Značka | Mixxus |
| Materiál | Mosaz |
| Barva | Matná černá |
| Minimální tlak | 0, 5 bar |
| Maximální tlak | 10 bar |
| Minimální teplota vody | 5 °C |
| Maximální teplota vody | 90 °C |
| Pracovní tlak | 1-5 bar |
| Ovládání | Jendopákové |
| Výška baterie | 320 mm |
| Délka ramene | 180 mm |
| Výtok | Otočné |



